Kawy mielone

Kawy mielone są obecnie znacznie mniej popularnymi kawami niż te w ziarnach, co wynika ze zmian zwyczajów miłośników kawy w Polsce. Coraz więcej osób ma w domu czy w biurze ekspres ciśnieniowy i cieszy się na co dzień kawą ziarnistą. A nawet ci kawosze, którzy preferują inne metody parzenia - kawiarki moka, kafetiery francuskie (press makery) czy maszynki przelewowe i wszelkiego rodzaju filtry - używają młynków do kawy, by na bieżąco mielić ziarna, bo wiedzą, że kawa świeżo zmielona zawsze daje więcej satysfakcji, niż kawa mielona w palarni. 

Nasz asortyment kaw mielonych nie jest więc duży. Skupiamy się na kawach z najwyższej półki, takich, które po otwarciu opakowania dają równie wiele przyjemności, co bardzo dobrej klasy kawy świeżo mielone. Niestety, jeśli kawy po otwarciu puszki czy torebki nie wypijemy szybko (w ciągu kilku czy kilkunastu dni), za jakiś czas nie będzie robiła tak dobrego wrażenia, jak na początku, bo każdego dnia będziemy tracili część aromatu.

Ale wszyscy wiemy, że czasem nie ma wyjścia. Kawę mieloną łatwiej wziąć ze sobą w podróż, łatwiej też taką kawę dać komuś na prezent - jeśli nie wiemy, czy ma młynek. Dlatego do paczek świątecznych dla kontrahentów czy pracowników firmy kupują wyłącznie kawy mielone.

Nie zamierzamy więc rezygnować ze sprzedaży tego rodzaju kaw, choć nie kładziemy na nie dużego nacisku. Jedna rzecz jest dla nas szczególnie ważna: nasze produkty muszą być wyjątkowe pod względem jakości, a przy tym pakowane tak, by cieszyły oko wyglądem - żeby jak najlepiej nadawały na prezent.

 

Kawa mielona

Bestsellery
Twinings Earl Grey puszka 100g x 4
Twinings Earl Grey puszka 100g x 4

88,00 zł

szt.
Waluty

Sklep z kawą - kontaktSklep z kawą - skontaktuj się

 

 

 884 782 751

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl