Czas realizacji zamówienia

CZAS WYSYŁKI I INNE WAŻNE INFORMACJE 

 • Sklep CaffeMio.net współpracuje z profesjonalnym magazynem. Magazyn przechowuje nasz towar i gwarantuje dotrzymanie terminów wysyłki. Jest w stanie spakować i wysłać praktycznie każdą liczbę zamówień.

 • Godziny graniczne dla realizacji Państwa zamówień (= wysyłka tego samego dnia):

  • Dni robocze - do 15:50

 • Profesjonalny system oparty na kodach produktów sprawia, że nie odnotowujemy pomyłek - nasi Klienci nigdy nie otrzymują produktów niezamówionych, albo paczki, która miała dotrzeć do innego Klienta.

 • Jednocześnie dzięki prowadzeniu w sposób rzetelny i zautomatyzowany stanów magazynowych, możemy zagwarantować, że kupują Państwo produkty, które mamy na stanie. I które możemy wysłać tego samego dnia.

 • Jedyną w zasadzie przyczyną opóźnień w wysyłce są komentarze Klientów. Komentarz powoduje, że Państwa zamówienie nie jest realizowane automatycznie. Nasz pracownik musi go przeczytać przed skierowaniem do magazynu i czasem może nie zdążyć przed godziną graniczną. Dlatego z góry wyjaśniamy kilka najczęściej pojawiających się w komentarzach kwestii:

  • Prosimy nie pisać, że zależy Państwu na szybkiej wysyłce - takie komentarze już kilkakrotnie niepotrzebnie opóźniły wysyłkę o 24 godziny. Brak komentarza sprawia, że zamówienie automatycznie trafia do magazynu i jest realizowane natychmiast.

  • Prosimy nie pisać, żeby Sklep nie umieszczał faktury w paczce, bo paczka jest prezentem. Nigdy nie wkładamy do paczki wersji papierowej, wszystkie faktury wysyłamy mailowo - na adres, jaki Państwo podają w zamówieniu (faktura jest generowana i wysyłana w dniu zakupu/wysyłki lub następnego dnia rano).

  • Prosimy nie pisać, co ma zrobić kurier, który ma doręczyć Państwu paczkę (zadzwonić wcześniej, zostawić u sąsiada - jeśli nikogo nie będzie w domu, szukać biura na 3 piętrze itp.). Niestety, nie mamy możliwości przekazywania Państwa uwag kurierom, a jednocześnie nie odnotowujemy, żeby przesyłki z uwagami (których kurierzy nie czytali)  nie docierały do Klientów na czas. Kurierzy wiedzą, co mają robić i bardzo starają się dostarczyć paczkę.

  • Prosimy nie pisać, że produkt jest na prezent i w związku z tym należy go dobrze spakować, albo sprawdzić jego stan przed wysyłką. Profesjonaliści z naszego magazynu doskonale wiedzą, jak pakować każdy produkt - tego typu uwagi niczego nie zmieniają. Ponieważ magazyn jest współodpowiedzialny za dostawę produktów w dobrym stanie, usuwa wszelkie uszkodzone produkty już na etapie przyjęcia towaru. Nie ma jednak dostępu do produktów zapakowanych przez producenta - nikt ich nie otwiera i nie bada. Takie ingerencje w towar powodowałyby wiele uszkodzeń, a tymczasem - jak pokazuje nasza praktyka - nie są potrzebne, bo liczba reklamacji jest bardzo mała. Współpracujemy z profesjonalistami - również jeśli chodzi o dostawców. Naszym dostawcom bardzo zależy na Państwa zadowoleniu, ponieważ są nimi tylko producenci oraz wyłączni (lub oficjalni) importerzy. Nie kupujemy niczego u pośredników - w hurtowniach czy agencjach handlowych.

 • Na co dzień osiągamy skuteczność wysyłki ponad 99,9%. Niekiedy mogą pojawić się pojedyncze braki - przy końcówkach zapasu określonego produktu (braki związane np. ze zniszczeniami w magazynie). Jeśli dochodzi do takiej sytuacji, szybko kontaktujemy się z Klientem i proponujemy Mu rozwiązanie dla Niego satysfakcjonujące (np. zamianę produkty na podobny lub lepszy, szybki zwrot pieniędzy itp.).

 • Gwarantujemy wysyłkę tego samego dnia, ale niestety, nie jesteśmy w stanie zagwarantować dostawy następnego dnia, bo to już zależy od kuriera. Mimo że jakość usług kurierskich w Polsce jest coraz wyższa - skuteczność i szybkość dostaw coraz większa, trzeba wziąć pod uwagę możliwość opóźnień w dostawie o jeden dzień - szczególnie w okresach wzmożonego ruchu na rynku usług kurierskich.

Bestsellery
Twinings Earl Grey puszka 100g x 4
Twinings Earl Grey puszka 100g x 4

88,00 zł

szt.
Waluty

Sklep z kawą - kontaktSklep z kawą - skontaktuj się

 

 

 884 782 751

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl