Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Kawa ziarnista Juan Valdez

 

kawa_juan_valdez_mieszanki_kolubijskich_arabik_single_z_kolumbii

 

Marka Juan Valdez to dynamicznie rozwijający się brand, największy i najpopularniejszy na świecie wśród kolumbijskich marek kawowych. Jest szczególnie znany i ceniony w Stanach Zjednoczonych, gdzie trafia większość kaw Juana Valdeza. Marka zrodziła się w roku 2002. Od kilkunastu lat współpracuje blisko z Kolumbijską Federacją Plantatorów Kawy, biorąc na siebie wyjątkowo ważną dla całej Kolumbii misję: przekonać świat do kolumbijskiej kawy.

Dlatego śmiało można powiedzieć, że Juan Valdez reprezentuje 500 tysięcy rodzin plantatorów, w większości drobnych, którzy uprawiają kawę w Kolumbii i którzy są zależni od sukcesów kawy kolumbijskiej na rynkach zagranicznych.

W ciągu ostatniej dekady Juan Valdez pozyskał partnerów w 22 krajach i obecnie jest dostępny w setkach ekskluzywnych sklepów i kawiarni, gdzie jego kawy zasłużenie zyskują sławę produktów ekskluzywnych, nadzwyczaj wysokiej i zawsze gwarantowanej jakości, niepowtarzalnych, obdarzonych specyficznym charakterem.

Kawy Juan Valdez są palone i pakowane zawsze w Kolumbii. Wszystkie należą do gatunku Coffea arabica (w Kolumbii nie uprawia się innych gatunków kawy), są zbierane ręcznie i obrabiane metodą "na mokro" (są tzw. arabikami płukanymi - ang. washed).

Podstawowy asortyment Juana Valdeza to kilkanaście kaw ziarnistych, a w tym seria jednorodnych, regionalnych arabik ("cafe de origen"). Ponadto w jego ofercie znajdziemy między innymi kilka kawa mielonych (zobacz te, które można u nas kupić) i kilka rozpuszczalnych.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl