INFORMACJE PRAWNE

Bezpieczeństwo zakupów

Dlaczego Państwa zakupy w sklepie Caffemio są całkowicie bezpieczne?

Po pierwsze - jesteśmy legalnie działającą firmą, która skrupulatnie przestrzega wszystkich przepisów prawa. Wystawiamy właściwe dokumenty dla wszystkich transakcji z naszymi Klientami. Wszystkie nasze towary są produktami dopuszczonymi do obrotu handlowego na terenie Unii Europejskiej.

Po drugie - jeśli jesteście Państwo konsumentami w świetle prawa, czyli nie kupujecie towarów na firmę, ale prywatnie, z zakupów w naszym sklepie możecie się wycofać na mocy przepisów związanych z prawem do odstąpienia od umowy zawartej na odległość. Do 14 dni od chwili odebrania przesyłki od firmy kurierskiej konsument może bez podania przyczyn przekazać sprzedawcy oświadczenie o odstąpieniu od umowy, a wówczas umowę uważa się za niezawartą. Konsument zwraca produkt, a sprzedawca pieniądze wraz z kosztami wysyłki.

Po trzecie - na mocy przepisów o rękojmi macie Państwo prawo do 24-miesięcznej ochrony przed skutkami ukrytych wad towarów.

Po czwarte - nieustannie dążymy do tego, żebyście Państwo byli z nas zadowoleni i żebyście do nas wracali. Na pewno w każdej wątpliwej sprawie będziemy szukać rozwiązań, które Państwa usatysfakcjonują.