INFORMACJE PRAWNE

Wysyłka

99 procent zamówionych przez Państwa produktów opuszcza nasz magazyn w okresie do 24 godzin. Stworzyliśmy system zabezpieczający szybką wysyłkę. W razie braku towaru w naszym magazynie, nasi kurierzy odbierają towar bezpośrednio z magazynów producentów lub importerów, z którymi mamy stosowne umowy. W praktyce nie ma więc ograniczeń co do liczby i wielkości zamówień. 

(Sporadycznie może się jednak zdarzyć, że i w naszym magazynie, i w magazynie dostawcy brakuje jakiegoś towaru. Staramy się na bieżąco usuwać takie produkty z naszej oferty, poprawiać termin dostawy lub zamieszczać przy nich odpowiednie uwagi. Nie zawsze jednak informacje o brakach docierają dostatecznie szybko.)

98 procent przesyłek dociera do Państwa naszym kurierem w ciągu kolejnej dobry. Firma FedEx jest jedną z najskuteczniejszych w Polsce firm kurierskich - gwarantuje dostawy 98 procent przesyłek następnego dnia po ich odebraniu.

W praktyce zakupy opłacone do południa docierają do naszych Kientów następnego dnia, a zakupy opłacone po południu - dzień później, oczywiście z uwzględnieniem sobotnio-niedzielnych i świątecznych przerw w dostawach. Prosimy zwrócić uwagę, że potwierdzenie płatności on-line trwa z reguły od kilku do kilkanastu minut, ale czasem z powodów problemów technicznych lub procedur bankowych może się nieco przedłużyć. W przypadku przelewów na konto księgowanie może nastąpić niemal natychmiast (jeśli robicie Państwo przelew z konta w mBanku), ale najczęściej trzeba na nie czekać kilka godzin lub do kolejnego dnia.

Koszty dostawy kurierskiej w sklepie Caffemio

Zakupy do 300 zł brutto - 15 zł brutto

Zakupy od ponad 300 zł brutto - 0 zł

Dodatkowe koszty związane z wyborem formy płatności za pobraniem - 6 zł brutto.

Koszt dostawy paczkomatami

Zakupy do 300 zł brutto - 11 zł brutto

Zakupy od ponad 300 zł brutto - 0 zł

Koszt dostawy przez "Paczkę w Ruchu"

Zakupy do 300 zł brutto - 8 zł brutto

Zakupy powyżej 300 zł brutto -  0 zł