INFORMACJE PRAWNE

Yerba Mate

 • Wysokiej jakości Yerba Mate drobno mielona o klasycznym smaku, bez dodatków. Skład: ostrokrzew paragwajski Sposób przygotowania: Kilka łyżeczek Yerba Mate zalać gorącą wodą - o temperaturze 65-75 stopni Celsjusza, i parzyć ok 3-5 minut. Yerba Mate nadaje się do kilkukrotnego nawet parzenia, w zależności od gustu spożywającego.

  21,30 zł
  dostępność W magazynie

  Wysokiej jakości Yerba Mate drobno mielona o klasycznym smaku, bez dodatków. Skład: ostrokrzew paragwajski Sposób przygotowania: Kilka łyżeczek Yerba Mate zalać gorącą wodą - o temperaturze 65-75 stopni Celsjusza, i parzyć ok 3-5 minut. Yerba Mate nadaje się do kilkukrotnego nawet parzenia, w zależności od gustu spożywającego.

  21,30 zł
  dostępność W magazynie
 • DATA WAZNOŚCI: marzec 2018 Doskonałej jakości yerba mate (liście i pędy ostrokrzewu paragwajskiego) z dodatkiem trawy cytrynowej i skórki pomarańczy. Napar złocistozielony, smak wytrawny, lekko cierpki i goryczkowy, złagodzony orzeźwiającymi nutkami cytrusowymi.

  14,90 zł
  dostępność W magazynie

  DATA WAZNOŚCI: marzec 2018 Doskonałej jakości yerba mate (liście i pędy ostrokrzewu paragwajskiego) z dodatkiem trawy cytrynowej i skórki pomarańczy. Napar złocistozielony, smak wytrawny, lekko cierpki i goryczkowy, złagodzony orzeźwiającymi nutkami cytrusowymi.

  14,90 zł
  dostępność W magazynie
 • Ostrokrzew paragwajski wzbogacony ziołami wspomagającymi odchudzanie, z dodatkiem olejku miętowego marki Campesino. Skład: ostrokrzew paragwajski, strączyniec wąskolistny, skrzyp polny, olejek miętowy. Sposób przygotowania: Kilka łyżeczek Yerba Mate zalać gorącą wodą - o temperaturze 65-75 stopni Celsjusza, i parzyć ok 3-5 minut. Yerba Mate nadaje się do kilkukrotnego nawet parzenia, w zależności od gustu spożywającego.

  22,90 zł
  dostępność W magazynie

  Ostrokrzew paragwajski wzbogacony ziołami wspomagającymi odchudzanie, z dodatkiem olejku miętowego marki Campesino. Skład: ostrokrzew paragwajski, strączyniec wąskolistny, skrzyp polny, olejek miętowy. Sposób przygotowania: Kilka łyżeczek Yerba Mate zalać gorącą wodą - o temperaturze 65-75 stopni Celsjusza, i parzyć ok 3-5 minut. Yerba Mate nadaje się do kilkukrotnego nawet parzenia, w zależności od gustu spożywającego.

  22,90 zł
  dostępność W magazynie
 • Yerba Mate drobno mielona bez dodatków o wyrazistym, klasycznym smaku. Produkt paragwajskiej firmy Yerbatera Campesino. Skład: ostrokrzew paragwajski Sposób przygotowania: Kilka łyżeczek Yerba Mate zalać gorącą wodą - o temperaturze 65-75 stopni Celsjusza, i parzyć ok 3-5 minut. Yerba Mate nadaje się do kilkukrotnego nawet parzenia, w zależności od gustu spożywającego.

  20,50 zł
  dostępność W magazynie

  Yerba Mate drobno mielona bez dodatków o wyrazistym, klasycznym smaku. Produkt paragwajskiej firmy Yerbatera Campesino. Skład: ostrokrzew paragwajski Sposób przygotowania: Kilka łyżeczek Yerba Mate zalać gorącą wodą - o temperaturze 65-75 stopni Celsjusza, i parzyć ok 3-5 minut. Yerba Mate nadaje się do kilkukrotnego nawet parzenia, w zależności od gustu spożywającego.

  20,50 zł
  dostępność W magazynie
 • Klasyczna Yerba Mate o drobno mielonych listkach i gałązkach, mocna w smaku, o charakterystycznym, przyjemnym aromacie tytoniu. Skład: ostrokrzew paragwajski Sposób przygotowania: Kilka łyżeczek Yerba Mate zalać gorącą wodą - o temperaturze 65-75 stopni Celsjusza, i parzyć ok 3-5 minut. Yerba Mate nadaje się do kilkukrotnego nawet parzenia, w zależności od gustu spożywającego.

  16,50 zł
  dostępność W magazynie

  Klasyczna Yerba Mate o drobno mielonych listkach i gałązkach, mocna w smaku, o charakterystycznym, przyjemnym aromacie tytoniu. Skład: ostrokrzew paragwajski Sposób przygotowania: Kilka łyżeczek Yerba Mate zalać gorącą wodą - o temperaturze 65-75 stopni Celsjusza, i parzyć ok 3-5 minut. Yerba Mate nadaje się do kilkukrotnego nawet parzenia, w zależności od gustu spożywającego.

  16,50 zł
  dostępność W magazynie
 • Tradycyjna Yerba Mate (drobno mielone listki i gałązki) z dodatkiem aromatycznych ziół, które łagodzą mocny, goryczkowy smak. Silnie energetyzująca i orzeźwiająca Skład: yerba mate (ostrokrzew paragwajski) - 90%, mięta, burrito, werbena cytrynowa Sposób przygotowania: Kilka łyżeczek Yerba Mate zalać gorącą wodą - o temperaturze 65-75 stopni Celsjusza, i parzyć ok 3-5 minut. Yerba Mate nadaje się do kilkukrotnego nawet parzenia, w zależności od gustu spożywającego.

  17,90 zł
  dostępność W magazynie

  Tradycyjna Yerba Mate (drobno mielone listki i gałązki) z dodatkiem aromatycznych ziół, które łagodzą mocny, goryczkowy smak. Silnie energetyzująca i orzeźwiająca Skład: yerba mate (ostrokrzew paragwajski) - 90%, mięta, burrito, werbena cytrynowa Sposób przygotowania: Kilka łyżeczek Yerba Mate zalać gorącą wodą - o temperaturze 65-75 stopni Celsjusza, i parzyć ok 3-5 minut. Yerba Mate nadaje się do kilkukrotnego nawet parzenia, w zależności od gustu spożywającego.

  17,90 zł
  dostępność W magazynie
 • Wysokiej jakości Yerba Mate o drobno mielonych gałązkach i listkach. Intensywna w smaku, orzeźwiająca o klasycznym smaku, bez dodatków Skład: ostrokrzew paragwajski Sposób przygotowania: Kilka łyżeczek Yerba Mate zalać gorącą wodą - o temperaturze 65-75 stopni Celsjusza, i parzyć ok 3-5 minut. Yerba Mate nadaje się do kilkukrotnego nawet parzenia, w zależności od gustu spożywającego.

  15,22 zł 17,90 zł
  dostępność W magazynie

  Wysokiej jakości Yerba Mate o drobno mielonych gałązkach i listkach. Intensywna w smaku, orzeźwiająca o klasycznym smaku, bez dodatków Skład: ostrokrzew paragwajski Sposób przygotowania: Kilka łyżeczek Yerba Mate zalać gorącą wodą - o temperaturze 65-75 stopni Celsjusza, i parzyć ok 3-5 minut. Yerba Mate nadaje się do kilkukrotnego nawet parzenia, w zależności od gustu spożywającego.

  15,22 zł 17,90 zł
  dostępność W magazynie
 • Mocno pobudzająca herbata paragwajska z dodatkiem guarany i witaminy C. Skład: ostrokrzew paragwajski, ekstrakt z guarany, witamina C Sposób przygotowania: Kilka łyżeczek Yerba Mate zalać gorącą wodą - o temperaturze 65-75 stopni Celsjusza, i parzyć ok 3-5 minut. Yerba Mate nadaje się do kilkukrotnego nawet parzenia, w zależności od gustu spożywającego.

  20,50 zł
  dostępność W magazynie

  Mocno pobudzająca herbata paragwajska z dodatkiem guarany i witaminy C. Skład: ostrokrzew paragwajski, ekstrakt z guarany, witamina C Sposób przygotowania: Kilka łyżeczek Yerba Mate zalać gorącą wodą - o temperaturze 65-75 stopni Celsjusza, i parzyć ok 3-5 minut. Yerba Mate nadaje się do kilkukrotnego nawet parzenia, w zależności od gustu spożywającego.

  20,50 zł
  dostępność W magazynie
 • Klasyczna Yerba Mate z Paragwaju, grubo mielona, bez dodatków. Skład: ostrokrzew paragwajski Sposób przygotowania: Kilka łyżeczek Yerba Mate zalać gorącą wodą - o temperaturze 65-75 stopni Celsjusza, i parzyć ok 3-5 minut. Yerba Mate nadaje się do kilkukrotnego nawet parzenia, w zależności od gustu spożywającego.

  20,90 zł
  dostępność W magazynie

  Klasyczna Yerba Mate z Paragwaju, grubo mielona, bez dodatków. Skład: ostrokrzew paragwajski Sposób przygotowania: Kilka łyżeczek Yerba Mate zalać gorącą wodą - o temperaturze 65-75 stopni Celsjusza, i parzyć ok 3-5 minut. Yerba Mate nadaje się do kilkukrotnego nawet parzenia, w zależności od gustu spożywającego.

  20,90 zł
  dostępność W magazynie
 • Yerba Mate drobno mielona z dodatkiem ziół - skrzypu polnego, burrito oraz liści moringi. Bogata w witaminy. Posiada właściwości odchudzające. Skład: ostrokrzew paragwajski, strączyniec wąskolistny, skrzyp polny, olejek miętowy. Sposób przygotowania: Kilka łyżeczek Yerba Mate zalać gorącą wodą - o temperaturze 65-75 stopni Celsjusza, i parzyć ok 3-5 minut. Yerba Mate nadaje się do kilkukrotnego nawet parzenia, w zależności od gustu spożywającego.

  22,90 zł
  dostępność W magazynie

  Yerba Mate drobno mielona z dodatkiem ziół - skrzypu polnego, burrito oraz liści moringi. Bogata w witaminy. Posiada właściwości odchudzające. Skład: ostrokrzew paragwajski, strączyniec wąskolistny, skrzyp polny, olejek miętowy. Sposób przygotowania: Kilka łyżeczek Yerba Mate zalać gorącą wodą - o temperaturze 65-75 stopni Celsjusza, i parzyć ok 3-5 minut. Yerba Mate nadaje się do kilkukrotnego nawet parzenia, w zależności od gustu spożywającego.

  22,90 zł
  dostępność W magazynie
 • Yerba Mate z dodatkiem boldo, gorzkiej pomarańczy i aromatu cytrynowego. Łagodna w smaku. Pomaga przy odchudzaniu. Skład: ostrokrzew paragwajski, boldo, pomarańcza, aromat cytrynowy Sposób przygotowania: Kilka łyżeczek Yerba Mate zalać gorącą wodą - o temperaturze 65-75 stopni Celsjusza, i parzyć ok 3-5 minut. Yerba Mate nadaje się do kilkukrotnego nawet parzenia, w zależności od gustu spożywającego.

  20,90 zł
  dostępność W magazynie

  Yerba Mate z dodatkiem boldo, gorzkiej pomarańczy i aromatu cytrynowego. Łagodna w smaku. Pomaga przy odchudzaniu. Skład: ostrokrzew paragwajski, boldo, pomarańcza, aromat cytrynowy Sposób przygotowania: Kilka łyżeczek Yerba Mate zalać gorącą wodą - o temperaturze 65-75 stopni Celsjusza, i parzyć ok 3-5 minut. Yerba Mate nadaje się do kilkukrotnego nawet parzenia, w zależności od gustu spożywającego.

  20,90 zł
  dostępność W magazynie