INFORMACJE PRAWNE

Kawa Agust

 • DATA PALENIA: 04/2016

  47,00 zł
  dostępność W magazynie

  DATA PALENIA: 04/2016

  47,00 zł
  dostępność W magazynie
 • DATA WAŻNOŚCI: marzec 2018 100% mieszanka arabik z różnych stron świata, charakteryzująca się intensywnym owocowo-kwiatowym aromatem, o łagodnej, przyjemnej dla podniebienia kwaskowości i długo utrzymującym się czekoladowym posmaku. Kawa posiada certyfikat CSC, co oznacza że ziarna pochodzą z certyfikowanej, określonej plantacji oraz że selekcja ziaren odbywa się dwuetapowo: na rodzimej plantacji oraz w palarnii przed poddaniem ziaren procesowi palenia przy użyciu optyczno-elektronicznej maszyny, eliminującej ziarna zbyt lekkie lub zbyt ciemne.

  49,00 zł
  dostępność W magazynie

  DATA WAŻNOŚCI: marzec 2018 100% mieszanka arabik z różnych stron świata, charakteryzująca się intensywnym owocowo-kwiatowym aromatem, o łagodnej, przyjemnej dla podniebienia kwaskowości i długo utrzymującym się czekoladowym posmaku. Kawa posiada certyfikat CSC, co oznacza że ziarna pochodzą z certyfikowanej, określonej plantacji oraz że selekcja ziaren odbywa się dwuetapowo: na rodzimej plantacji oraz w palarnii przed poddaniem ziaren procesowi palenia przy użyciu optyczno-elektronicznej maszyny, eliminującej ziarna zbyt lekkie lub zbyt ciemne.

  49,00 zł
  dostępność W magazynie
 • DATA PALENIA: 28/07/2016 OKRES WAŻNOŚCI: 24 m-ce

  99,00 zł
  dostępność W magazynie

  DATA PALENIA: 28/07/2016 OKRES WAŻNOŚCI: 24 m-ce

  99,00 zł
  dostępność W magazynie
 • Jednorodna arabika płukana wysokiej klasy, rosnąca w Burundii w regionie Kiryama. Uprawiana na wysokości 1600 - 1750 m.n.p.m. charakteryzuje się gęstą kremą, intensywnym aromatem kwiatowo-owocowym i wyczuwalnymi nutami śliwkowo-waniliowymi. Agust Bujumburu to kawa bardzo aromatyczna, o średniej kwaskowości i bardzo małej zawartości kofeiny.

  25,00 zł
  dostępność W magazynie

  Jednorodna arabika płukana wysokiej klasy, rosnąca w Burundii w regionie Kiryama. Uprawiana na wysokości 1600 - 1750 m.n.p.m. charakteryzuje się gęstą kremą, intensywnym aromatem kwiatowo-owocowym i wyczuwalnymi nutami śliwkowo-waniliowymi. Agust Bujumburu to kawa bardzo aromatyczna, o średniej kwaskowości i bardzo małej zawartości kofeiny.

  25,00 zł
  dostępność W magazynie
 • Jednorodna 100% arabika wysokiej jakości pochodząca z Gwatemali z regionu Alvaterapaz, uprawiana na plantacji w miejscowości Samac przez ludność mającą swe korzenie w plemieniu Majów. Agust Samac jest kawą bardzo aromatyczną z wyraźnie wyczuwalnymi nutami kakao oraz dojrzałych owoców. Jest to arabika płukana, nieobrabiana mechanicznie, uprawiana na wysokości prawie 2000 m.n.p.m. Kwaskowość na poziomie umiarkowanym, zawartość kofeiny bardzo niska.

  27,00 zł
  dostępność W magazynie

  Jednorodna 100% arabika wysokiej jakości pochodząca z Gwatemali z regionu Alvaterapaz, uprawiana na plantacji w miejscowości Samac przez ludność mającą swe korzenie w plemieniu Majów. Agust Samac jest kawą bardzo aromatyczną z wyraźnie wyczuwalnymi nutami kakao oraz dojrzałych owoców. Jest to arabika płukana, nieobrabiana mechanicznie, uprawiana na wysokości prawie 2000 m.n.p.m. Kwaskowość na poziomie umiarkowanym, zawartość kofeiny bardzo niska.

  27,00 zł
  dostępność W magazynie
 • Wysokiej jakości arabika jednorodna (pochodząca z jednej konkretnej plantacji) z Etiopii z regionu Sidamo. Uprawiana na wysokości ok.1600 m.n.p.m. charakteryzuje się intensywnym, złożonym kwiatowo-owocowym aromatem z wyczuwalnym zapachem mandarynek i grejpfruta. Kawa pozostawia słodki posmak miodu. Zawartość kofeiny w Sidamo jest znikomo mała, kwaskowość na umiarkowanym, akceptowalnym poziomie. Ziarna arabiki Sidamo nie są obrabiane mechanicznie, lecz są płukane oraz suszone w naturalnych promieniach słonecznych..

  27,00 zł
  dostępność W magazynie

  Wysokiej jakości arabika jednorodna (pochodząca z jednej konkretnej plantacji) z Etiopii z regionu Sidamo. Uprawiana na wysokości ok.1600 m.n.p.m. charakteryzuje się intensywnym, złożonym kwiatowo-owocowym aromatem z wyczuwalnym zapachem mandarynek i grejpfruta. Kawa pozostawia słodki posmak miodu. Zawartość kofeiny w Sidamo jest znikomo mała, kwaskowość na umiarkowanym, akceptowalnym poziomie. Ziarna arabiki Sidamo nie są obrabiane mechanicznie, lecz są płukane oraz suszone w naturalnych promieniach słonecznych..

  27,00 zł
  dostępność W magazynie