INFORMACJE PRAWNE

Zicaffe

 • 25,00 zł
  dostępność W magazynie
 • Data ważności: wrzesień 2019 Wysokiej klasy mieszanka starannie dobranych odmian arabiki, z niedużym dodatkiem doskonałej jakościowo robusty indyjskiej. Kawa o aromacie delikatnym i trwałym, o pełnym smaku, bez nadmiernej kwaskowości i goryczki. Doskonała do parzenia w ekspresach, kafetierach i filtrach. Pozwala na przygotowanie w domu kawy o jakości barowej.

  18,00 zł 21,00 zł
  dostępność W magazynie

  Data ważności: wrzesień 2019 Wysokiej klasy mieszanka starannie dobranych odmian arabiki, z niedużym dodatkiem doskonałej jakościowo robusty indyjskiej. Kawa o aromacie delikatnym i trwałym, o pełnym smaku, bez nadmiernej kwaskowości i goryczki. Doskonała do parzenia w ekspresach, kafetierach i filtrach. Pozwala na przygotowanie w domu kawy o jakości barowej.

  18,00 zł 21,00 zł
  dostępność W magazynie
 • DATA WAŻNOŚCI: sierpień 2019 Doskonale zrównoważona mieszanka arabiki i robusty,z przewagą robusty, palona średnio mocno. Kawa aromatyczna, intensywna w smaku, doskonała do każdego sposobu parzenia,w tym do ekspresów przelewowych i filtrów. Świetna na śniadanie.Kawa ze znakomitej palarni Zicaffe z Marsala na Sycylii, założonej w 1929 r. przez Vito Zichitella i po dziś dzień należącej do tej samej sycylijskiej rodziny. Kawy Zicaffe są już znane w Polsce, cenione ze względu na wysoką jakość, która jest wynikiem pielęgnowania przez Zichittellich najlepszych południowowłoskich tradycji espresso.

  14,00 zł
  dostępność W magazynie

  DATA WAŻNOŚCI: sierpień 2019 Doskonale zrównoważona mieszanka arabiki i robusty,z przewagą robusty, palona średnio mocno. Kawa aromatyczna, intensywna w smaku, doskonała do każdego sposobu parzenia,w tym do ekspresów przelewowych i filtrów. Świetna na śniadanie.Kawa ze znakomitej palarni Zicaffe z Marsala na Sycylii, założonej w 1929 r. przez Vito Zichitella i po dziś dzień należącej do tej samej sycylijskiej rodziny. Kawy Zicaffe są już znane w Polsce, cenione ze względu na wysoką jakość, która jest wynikiem pielęgnowania przez Zichittellich najlepszych południowowłoskich tradycji espresso.

  14,00 zł
  dostępność W magazynie
 • DATA WAŻNOŚCI: sierpień 2019 Doskonale zrównoważona mieszanka arabiki i robusty, bez kwaskowych nut i nadmiernej goryczki. Kawa aromatyczna, intensywna w smaku, doskonała do każdego sposobu parzenia,w tym do ekspresów przelewowych i filtrów. Świetna na śniadanie i na popołudnie.

  16,00 zł
  dostępność W magazynie

  DATA WAŻNOŚCI: sierpień 2019 Doskonale zrównoważona mieszanka arabiki i robusty, bez kwaskowych nut i nadmiernej goryczki. Kawa aromatyczna, intensywna w smaku, doskonała do każdego sposobu parzenia,w tym do ekspresów przelewowych i filtrów. Świetna na śniadanie i na popołudnie.

  16,00 zł
  dostępność W magazynie