INFORMACJE PRAWNE

Lavazza

 • DATA WAŻNOŚCI: marzec 2019 Kawa bezkofeinowa, pozbawiona kofeiny w sposób naturalny, bez użycia środków chemicznych. Mieszanka arabiki i robusty, z przewagą robusty, palona mocno, zachowująca cechy prawdziwej kawy - dobrze zrównoważonej w smaku, bez dokuczliwej goryczki i bez cienia kwaskowości, wyrazistej i aromatycznej.

  12,90 zł
  dostępność W magazynie

  DATA WAŻNOŚCI: marzec 2019 Kawa bezkofeinowa, pozbawiona kofeiny w sposób naturalny, bez użycia środków chemicznych. Mieszanka arabiki i robusty, z przewagą robusty, palona mocno, zachowująca cechy prawdziwej kawy - dobrze zrównoważonej w smaku, bez dokuczliwej goryczki i bez cienia kwaskowości, wyrazistej i aromatycznej.

  12,90 zł
  dostępność W magazynie
 • Data ważności: kwiecień 2019 Wysokiej jakości mieszanka czystej arabiki, produkowana na rynek francuski. Kawa łagodna, o niskiej zawartości kofeiny.

  21,00 zł
  dostępność W magazynie

  Data ważności: kwiecień 2019 Wysokiej jakości mieszanka czystej arabiki, produkowana na rynek francuski. Kawa łagodna, o niskiej zawartości kofeiny.

  21,00 zł
  dostępność W magazynie
 • 22,00 zł
  dostępność W magazynie
  22,00 zł
  dostępność W magazynie
 • Data ważności: październik 2019 Dobrze zrównoważona mieszanka arabiki i robusty, z przewagą robusty, palona dość mocno. Crema e Gusto to jeden z najstarszych produktów spółki Luigi Lavazza, kawa od lat popularna tak we Włoszech, jak i w innych krajach Europy. Należy do kaw mocniejszych, z dużą zawartością kofeiny, ale na pewno nie można też o niej powiedzieć, że jest to kawa typu "forte". Wyrazista, doskonale zrównoważona, bez nadmiaru nut kwaśnych czy gorzkich w smaku.

  12,90 zł
  dostępność W magazynie

  Data ważności: październik 2019 Dobrze zrównoważona mieszanka arabiki i robusty, z przewagą robusty, palona dość mocno. Crema e Gusto to jeden z najstarszych produktów spółki Luigi Lavazza, kawa od lat popularna tak we Włoszech, jak i w innych krajach Europy. Należy do kaw mocniejszych, z dużą zawartością kofeiny, ale na pewno nie można też o niej powiedzieć, że jest to kawa typu "forte". Wyrazista, doskonale zrównoważona, bez nadmiaru nut kwaśnych czy gorzkich w smaku.

  12,90 zł
  dostępność W magazynie
 • Data ważności: wrzesień 2018 Dobrze zrównoważona mieszanka arabiki i robusty, na bazie kaw południowoamerykańskich, palona stosunkowo słabo. Kawa raczej łagodna (choć ostatnio producent wzmocnił mieszankę, dodając do niej więcej robusty i mocniej ją paląc), o mocnym, subtelnym aromacie.

  14,90 zł
  dostępność W magazynie

  Data ważności: wrzesień 2018 Dobrze zrównoważona mieszanka arabiki i robusty, na bazie kaw południowoamerykańskich, palona stosunkowo słabo. Kawa raczej łagodna (choć ostatnio producent wzmocnił mieszankę, dodając do niej więcej robusty i mocniej ją paląc), o mocnym, subtelnym aromacie.

  14,90 zł
  dostępność W magazynie
 • Data ważności: styczeń 2019 Lavazza Crema e Gusto - Gusto Ricco (Tradizione Napoletana) to mieszanka brazylijskiej arabiki, delikatnej i aromatycznej, oraz indonezyjskiej robusty. Ziarno zostało uprażone mocno i zmielone średnio - do tradycyjnych kafetier włoskich, typu moka, oraz kafetier południowowłoskich - typu "napoletana" (odwracalnych - tzw. "flip-drip"). Kawa o typowym dla południa Włoch charakterze: dość mocna, ale przy tym szlachetna, bez nadmiaru goryczki, o intensywnym, głębokim aromacie i długim posmaku.

  15,90 zł
  dostępność W magazynie

  Data ważności: styczeń 2019 Lavazza Crema e Gusto - Gusto Ricco (Tradizione Napoletana) to mieszanka brazylijskiej arabiki, delikatnej i aromatycznej, oraz indonezyjskiej robusty. Ziarno zostało uprażone mocno i zmielone średnio - do tradycyjnych kafetier włoskich, typu moka, oraz kafetier południowowłoskich - typu "napoletana" (odwracalnych - tzw. "flip-drip"). Kawa o typowym dla południa Włoch charakterze: dość mocna, ale przy tym szlachetna, bez nadmiaru goryczki, o intensywnym, głębokim aromacie i długim posmaku.

  15,90 zł
  dostępność W magazynie
 • 16,50 zł
  dostępność W magazynie
  16,50 zł
  dostępność W magazynie
 • Data ważności: luty 2019 Mieszanka czystej arabiki, na bazie ziaren z plantacji w Brazylii i Ameryce Środkowej. Kawa o niskiej zawartości kofeiny, z kwaskową nutką, charakterystyczną dla większości mieszanek czystej arabiki. Łagodna, aromatyczna.

  18,90 zł
  dostępność W magazynie

  Data ważności: luty 2019 Mieszanka czystej arabiki, na bazie ziaren z plantacji w Brazylii i Ameryce Środkowej. Kawa o niskiej zawartości kofeiny, z kwaskową nutką, charakterystyczną dla większości mieszanek czystej arabiki. Łagodna, aromatyczna.

  18,90 zł
  dostępność W magazynie
 • Data ważności: sierpień 2019

  16,50 zł
  dostępność W magazynie

  Data ważności: sierpień 2019

  16,50 zł
  dostępność W magazynie
 • Data ważności: wrzesień 2018 Mieszanka arabiki i robusty, mocna, o stosunkowo dużej zawartości kofeiny. Pozwala osiągnąć napar o gęstym body, z dużą kremą. Nadaje się do parzenia zarówno w ekspresach ciśnieniowych, jak i kafetierach typu moka.

  12,90 zł
  dostępność W magazynie

  Data ważności: wrzesień 2018 Mieszanka arabiki i robusty, mocna, o stosunkowo dużej zawartości kofeiny. Pozwala osiągnąć napar o gęstym body, z dużą kremą. Nadaje się do parzenia zarówno w ekspresach ciśnieniowych, jak i kafetierach typu moka.

  12,90 zł
  dostępność W magazynie
 • Data ważności: sierpień 2019 Lavazza Qualita' Oro to historyczny, obecny na rynku od dziesięcioleci produkt spółki Luigi Lavazza, znany doskonale także i w Polsce. Jest mieszanka czystej arabiki, z przewagą arabik brazylijskich. Jak wszystkie mieszanki czystej arabiki, Qualita' Oro ma kwaskowe nutki w smaku, ale nie jest to kwaśność drażniąca - jak w przypadku źle palonych kaw niemieckich.

  15,50 zł
  dostępność W magazynie

  Data ważności: sierpień 2019 Lavazza Qualita' Oro to historyczny, obecny na rynku od dziesięcioleci produkt spółki Luigi Lavazza, znany doskonale także i w Polsce. Jest mieszanka czystej arabiki, z przewagą arabik brazylijskich. Jak wszystkie mieszanki czystej arabiki, Qualita' Oro ma kwaskowe nutki w smaku, ale nie jest to kwaśność drażniąca - jak w przypadku źle palonych kaw niemieckich.

  15,50 zł
  dostępność W magazynie
 • Data ważności: marzec 2019 Lavazza Qualita' Oro to historyczny, obecny na rynku od dziesięcioleci produkt spółki Luigi Lavazza, znany doskonale także i w Polsce. Jest mieszanka czystej arabiki, z przewagą arabik brazylijskich. Jak wszystkie mieszanki czystej arabiki, Qualita' Oro ma kwaskowe nutki w smaku, ale nie jest to kwaśność drażniąca - jak w przypadku źle palonych kaw niemieckich.

  17,90 zł
  dostępność W magazynie

  Data ważności: marzec 2019 Lavazza Qualita' Oro to historyczny, obecny na rynku od dziesięcioleci produkt spółki Luigi Lavazza, znany doskonale także i w Polsce. Jest mieszanka czystej arabiki, z przewagą arabik brazylijskich. Jak wszystkie mieszanki czystej arabiki, Qualita' Oro ma kwaskowe nutki w smaku, ale nie jest to kwaśność drażniąca - jak w przypadku źle palonych kaw niemieckich.

  17,90 zł
  dostępność W magazynie