INFORMACJE PRAWNE

Illy

 • Data ważności: luty 2019 Illy z czerwonym paskiem ("fascia rosso") to najbardziej popularny produkt spółki Illycaffe' z Triestu - mieszanka kilku arabik, palona średnio - według północnowłoskich tradycji, stąd w handlu we Włoszech występuje jako "Illy Nord" ('Północ'). Wysokiej jakości produkt, prestiżowa marka, znana już znakomicie także i w Polsce, cieszy się wielkim uznaniem kawoszy z kilkudziesięciu krajów.

  36,00 zł
  dostępność W magazynie

  Data ważności: luty 2019 Illy z czerwonym paskiem ("fascia rosso") to najbardziej popularny produkt spółki Illycaffe' z Triestu - mieszanka kilku arabik, palona średnio - według północnowłoskich tradycji, stąd w handlu we Włoszech występuje jako "Illy Nord" ('Północ'). Wysokiej jakości produkt, prestiżowa marka, znana już znakomicie także i w Polsce, cieszy się wielkim uznaniem kawoszy z kilkudziesięciu krajów.

  36,00 zł
  dostępność W magazynie
 • DATA WAŻNOŚCI: luty 2018 Illy z czarnym paskiem ("fascia nero") to rzadsza wersja popularnego na całym świecie espresso z palarni spółki Illycaffe'. Jest to mieszanka kilku doskonałej jakości arabik, prażona mocno - według południowo włoskich tradycji, stąd w handlu we Włoszech występuje jako "Illy Sud" ('Południe'). Kawa ta dobrze zaspokaja oczekiwania osób ceniących bardziej zdecydowane, wyraziste mieszanki, w smaku trochę mocniejsze, mniej kwaskowate (kwaskowatość jest naturalną cecha arabiki i stąd czyste arabiki są zawsze bardziej kwaskowate niż mieszanki, w tym przypadku kawa jest...

  36,00 zł
  dostępność W magazynie

  DATA WAŻNOŚCI: luty 2018 Illy z czarnym paskiem ("fascia nero") to rzadsza wersja popularnego na całym świecie espresso z palarni spółki Illycaffe'. Jest to mieszanka kilku doskonałej jakości arabik, prażona mocno - według południowo włoskich tradycji, stąd w handlu we Włoszech występuje jako "Illy Sud" ('Południe'). Kawa ta dobrze zaspokaja oczekiwania osób ceniących bardziej zdecydowane, wyraziste mieszanki, w smaku trochę mocniejsze, mniej kwaskowate (kwaskowatość jest naturalną cecha arabiki i stąd czyste arabiki są zawsze bardziej kwaskowate niż mieszanki, w tym przypadku kawa jest...

  36,00 zł
  dostępność W magazynie
 • DATA WAŻNOŚCI: luty 2018 Illy Moka to grubiej mielona wersja Illy Espresso z czerwonym paskiem ("fascia rosso"), najbardziej popularnego produktu spółki Illycaffe' - mieszanka kilku arabik, prażona średnio - według północnowłoskich tradycji, stąd w handlu we Włoszech występuje jako "Illy Nord" ('Północ'). Wysokiej jakości produkt, prestiżowa marka, znana już znakomicie także i w Polsce, cieszy się wielkim uznaniem kawoszy z kilkudziesięciu krajów.

  36,00 zł
  dostępność W magazynie

  DATA WAŻNOŚCI: luty 2018 Illy Moka to grubiej mielona wersja Illy Espresso z czerwonym paskiem ("fascia rosso"), najbardziej popularnego produktu spółki Illycaffe' - mieszanka kilku arabik, prażona średnio - według północnowłoskich tradycji, stąd w handlu we Włoszech występuje jako "Illy Nord" ('Północ'). Wysokiej jakości produkt, prestiżowa marka, znana już znakomicie także i w Polsce, cieszy się wielkim uznaniem kawoszy z kilkudziesięciu krajów.

  36,00 zł
  dostępność W magazynie
 • DATA WAŻNOŚCI: luty 2018 Illy Moka to grubiej mielona wersja Illy Espresso z czarnym paskiem, znanego we włoskim handlu jako "Illy Sud" ('Południe') - ze względu na mocniejsze palenie (w stylu południowowłoskim). Wysokiej jakości produkt, prestiżowa marka, znana już znakomicie także i w Polsce, cieszy się wielkim uznaniem kawoszy z kilkudziesięciu krajów.Kawa jest w smaku trochę mocniejsza i wyraźnie mniej kwaskowa (kwaskowość jest naturalną cechą wszystkich arabik, ale umiejętne palenie neutralizuje kwaskowe nutki - im mocniejsze palenie, tym jest ich w smaku czy aromacie mniej).

  36,00 zł
  dostępność W magazynie

  DATA WAŻNOŚCI: luty 2018 Illy Moka to grubiej mielona wersja Illy Espresso z czarnym paskiem, znanego we włoskim handlu jako "Illy Sud" ('Południe') - ze względu na mocniejsze palenie (w stylu południowowłoskim). Wysokiej jakości produkt, prestiżowa marka, znana już znakomicie także i w Polsce, cieszy się wielkim uznaniem kawoszy z kilkudziesięciu krajów.Kawa jest w smaku trochę mocniejsza i wyraźnie mniej kwaskowa (kwaskowość jest naturalną cechą wszystkich arabik, ale umiejętne palenie neutralizuje kwaskowe nutki - im mocniejsze palenie, tym jest ich w smaku czy aromacie mniej).

  36,00 zł
  dostępność W magazynie