INFORMACJE PRAWNE

Kawa mielona

 • Data ważności: lipiec 2019

  14,50 zł
  dostępność W magazynie

  Data ważności: lipiec 2019

  14,50 zł
  dostępność W magazynie
 • DATA WAŻNOŚCI: marzec 2019 Kawa bezkofeinowa, pozbawiona kofeiny w sposób naturalny, bez użycia środków chemicznych. Mieszanka arabiki i robusty, z przewagą robusty, palona mocno, zachowująca cechy prawdziwej kawy - dobrze zrównoważonej w smaku, bez dokuczliwej goryczki i bez cienia kwaskowości, wyrazistej i aromatycznej.

  12,90 zł
  dostępność W magazynie

  DATA WAŻNOŚCI: marzec 2019 Kawa bezkofeinowa, pozbawiona kofeiny w sposób naturalny, bez użycia środków chemicznych. Mieszanka arabiki i robusty, z przewagą robusty, palona mocno, zachowująca cechy prawdziwej kawy - dobrze zrównoważonej w smaku, bez dokuczliwej goryczki i bez cienia kwaskowości, wyrazistej i aromatycznej.

  12,90 zł
  dostępność W magazynie
 • DATA WAŻNOŚCI: luty 2018 Drago Mocambo Brasilia to dobrej klasy mieszanka arabiki (60%) i robusty (40%), dobrze zrównoważona, baz kwaskowości i dużej goryczki. Kawa umiarkowanie mocna, aromatyczna.

  10,72 zł 16,50 zł
  dostępność W magazynie

  DATA WAŻNOŚCI: luty 2018 Drago Mocambo Brasilia to dobrej klasy mieszanka arabiki (60%) i robusty (40%), dobrze zrównoważona, baz kwaskowości i dużej goryczki. Kawa umiarkowanie mocna, aromatyczna.

  10,72 zł 16,50 zł
  dostępność W magazynie
 • Data ważności: luty 2019 Illy z czerwonym paskiem ("fascia rosso") to najbardziej popularny produkt spółki Illycaffe' z Triestu - mieszanka kilku arabik, palona średnio - według północnowłoskich tradycji, stąd w handlu we Włoszech występuje jako "Illy Nord" ('Północ'). Wysokiej jakości produkt, prestiżowa marka, znana już znakomicie także i w Polsce, cieszy się wielkim uznaniem kawoszy z kilkudziesięciu krajów.

  36,00 zł
  dostępność W magazynie

  Data ważności: luty 2019 Illy z czerwonym paskiem ("fascia rosso") to najbardziej popularny produkt spółki Illycaffe' z Triestu - mieszanka kilku arabik, palona średnio - według północnowłoskich tradycji, stąd w handlu we Włoszech występuje jako "Illy Nord" ('Północ'). Wysokiej jakości produkt, prestiżowa marka, znana już znakomicie także i w Polsce, cieszy się wielkim uznaniem kawoszy z kilkudziesięciu krajów.

  36,00 zł
  dostępność W magazynie
 • DATA WAŻNOŚCI: luty 2018 Illy z czarnym paskiem ("fascia nero") to rzadsza wersja popularnego na całym świecie espresso z palarni spółki Illycaffe'. Jest to mieszanka kilku doskonałej jakości arabik, prażona mocno - według południowo włoskich tradycji, stąd w handlu we Włoszech występuje jako "Illy Sud" ('Południe'). Kawa ta dobrze zaspokaja oczekiwania osób ceniących bardziej zdecydowane, wyraziste mieszanki, w smaku trochę mocniejsze, mniej kwaskowate (kwaskowatość jest naturalną cecha arabiki i stąd czyste arabiki są zawsze bardziej kwaskowate niż mieszanki, w tym przypadku kawa jest...

  36,00 zł
  dostępność W magazynie

  DATA WAŻNOŚCI: luty 2018 Illy z czarnym paskiem ("fascia nero") to rzadsza wersja popularnego na całym świecie espresso z palarni spółki Illycaffe'. Jest to mieszanka kilku doskonałej jakości arabik, prażona mocno - według południowo włoskich tradycji, stąd w handlu we Włoszech występuje jako "Illy Sud" ('Południe'). Kawa ta dobrze zaspokaja oczekiwania osób ceniących bardziej zdecydowane, wyraziste mieszanki, w smaku trochę mocniejsze, mniej kwaskowate (kwaskowatość jest naturalną cecha arabiki i stąd czyste arabiki są zawsze bardziej kwaskowate niż mieszanki, w tym przypadku kawa jest...

  36,00 zł
  dostępność W magazynie
 • DATA WAŻNOŚCI: luty 2018 Illy Moka to grubiej mielona wersja Illy Espresso z czerwonym paskiem ("fascia rosso"), najbardziej popularnego produktu spółki Illycaffe' - mieszanka kilku arabik, prażona średnio - według północnowłoskich tradycji, stąd w handlu we Włoszech występuje jako "Illy Nord" ('Północ'). Wysokiej jakości produkt, prestiżowa marka, znana już znakomicie także i w Polsce, cieszy się wielkim uznaniem kawoszy z kilkudziesięciu krajów.

  36,00 zł
  dostępność W magazynie

  DATA WAŻNOŚCI: luty 2018 Illy Moka to grubiej mielona wersja Illy Espresso z czerwonym paskiem ("fascia rosso"), najbardziej popularnego produktu spółki Illycaffe' - mieszanka kilku arabik, prażona średnio - według północnowłoskich tradycji, stąd w handlu we Włoszech występuje jako "Illy Nord" ('Północ'). Wysokiej jakości produkt, prestiżowa marka, znana już znakomicie także i w Polsce, cieszy się wielkim uznaniem kawoszy z kilkudziesięciu krajów.

  36,00 zł
  dostępność W magazynie
 • DATA WAŻNOŚCI: luty 2018 Illy Moka to grubiej mielona wersja Illy Espresso z czarnym paskiem, znanego we włoskim handlu jako "Illy Sud" ('Południe') - ze względu na mocniejsze palenie (w stylu południowowłoskim). Wysokiej jakości produkt, prestiżowa marka, znana już znakomicie także i w Polsce, cieszy się wielkim uznaniem kawoszy z kilkudziesięciu krajów.Kawa jest w smaku trochę mocniejsza i wyraźnie mniej kwaskowa (kwaskowość jest naturalną cechą wszystkich arabik, ale umiejętne palenie neutralizuje kwaskowe nutki - im mocniejsze palenie, tym jest ich w smaku czy aromacie mniej).

  36,00 zł
  dostępność W magazynie

  DATA WAŻNOŚCI: luty 2018 Illy Moka to grubiej mielona wersja Illy Espresso z czarnym paskiem, znanego we włoskim handlu jako "Illy Sud" ('Południe') - ze względu na mocniejsze palenie (w stylu południowowłoskim). Wysokiej jakości produkt, prestiżowa marka, znana już znakomicie także i w Polsce, cieszy się wielkim uznaniem kawoszy z kilkudziesięciu krajów.Kawa jest w smaku trochę mocniejsza i wyraźnie mniej kwaskowa (kwaskowość jest naturalną cechą wszystkich arabik, ale umiejętne palenie neutralizuje kwaskowe nutki - im mocniejsze palenie, tym jest ich w smaku czy aromacie mniej).

  36,00 zł
  dostępność W magazynie
 • DATA WAŻNOŚCI: październik 2018 Typowa dla włoskiego Południa mieszanka arabiki i robusty, z przewagą robusty, palona dość mocno, w style neapolitańskim. Pozwala uzyskać kawę aromatyczną, gęstą, z trwałą, efektowną kremą. Produkt wysokiej jakości, z palarni znanej na świecie spółki Cafe' d Brasil - właściciela marek Kimbo i Kose'.

  12,90 zł
  dostępność W magazynie

  DATA WAŻNOŚCI: październik 2018 Typowa dla włoskiego Południa mieszanka arabiki i robusty, z przewagą robusty, palona dość mocno, w style neapolitańskim. Pozwala uzyskać kawę aromatyczną, gęstą, z trwałą, efektowną kremą. Produkt wysokiej jakości, z palarni znanej na świecie spółki Cafe' d Brasil - właściciela marek Kimbo i Kose'.

  12,90 zł
  dostępność W magazynie
 • DATA WAŻNOŚCI: styczeń 2019 Wysokiej klasy mieszanka arabiki i robusty, z przewagą arabiki, przygotowana zgodnie z tradycją neapolitańską. Palona dość mocna. o zdecydowanym, wyrazistym smaku, bardzo aromatyczna, ale o stosunkowo niedużej zawartości kofeiny. Umiejętne palenie sprawia, że kawa nie drażni nadmiarem goryczki i nie zawiera wyraźnie wyczuwalnych nutek kwaskowych, charakterystycznych dla mieszanek czystych arabik oraz mieszanek z duża przewagą arabiki

  15,90 zł
  dostępność W magazynie

  DATA WAŻNOŚCI: styczeń 2019 Wysokiej klasy mieszanka arabiki i robusty, z przewagą arabiki, przygotowana zgodnie z tradycją neapolitańską. Palona dość mocna. o zdecydowanym, wyrazistym smaku, bardzo aromatyczna, ale o stosunkowo niedużej zawartości kofeiny. Umiejętne palenie sprawia, że kawa nie drażni nadmiarem goryczki i nie zawiera wyraźnie wyczuwalnych nutek kwaskowych, charakterystycznych dla mieszanek czystych arabik oraz mieszanek z duża przewagą arabiki

  15,90 zł
  dostępność W magazynie
 • Data ważności: kwiecień 2019 Wysokiej jakości mieszanka czystej arabiki, produkowana na rynek francuski. Kawa łagodna, o niskiej zawartości kofeiny.

  21,00 zł
  dostępność W magazynie

  Data ważności: kwiecień 2019 Wysokiej jakości mieszanka czystej arabiki, produkowana na rynek francuski. Kawa łagodna, o niskiej zawartości kofeiny.

  21,00 zł
  dostępność W magazynie
 • 22,00 zł
  dostępność W magazynie
  22,00 zł
  dostępność W magazynie